„ VŠE PRO KRÁSNOU POKOŽKU, VLASY A NEHTY ”

Organic Rose Oil

organic-rose-oil

Tento jedinečný elixír s vůní Damašské růže, je určený pro velmi vysušenou a dehydratovanou pleť, které během krátké doby navrací rovnováhu hydratace. Premiová směs 10ti organických olejů (kvalita BIO) a vitamínu E ve formě tokoferolu, je účinným bojovníkem na hojení ran, atopické ekzémy, lupenku, akné nebo na manuální poškození kůže. Toto sérum je úžasným pomocníkem při potřebě rychlé nápravy vysušené pleti, které ocení každý, kdo potřebuje velmi rychlou a kvalitní péči.

Tento produkt je oficiálně certifikován evropským autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí. (POZOR – kategorie „ORGANICKÝ“ lze uvádět pouze u schválených a certifikovaných produktů).

Balení: 15 ml

CHCI KOUPIT


Složky:

bio Oenothera Biennis Seed Oil, bio Rosa Canina Fruit Oil, bio Prunus Amygdalus Dulcis Oil, bio Sambucus Nigra Oil, bio Corylus Avellana Seed Oil, bio Hippophae Rhamnoides Oil, bio Punica Granatum Seed Oil, bio Citrus Aurantium Amara Flower Oil, bio Rosa Damascena Flower Oil, Tocopherol (vitamin E), Citral*, Eugenol*, Geraniol*, Citronellol*, Farnesol*, Limonene*, Linalool*
* přirozené látky vyskytující se v esenciálních olejích.

Obsahuje:

biooleje z pupalky, šípku, mandle, černého bezu, sezamu, lískového ořechu, rakytníku, granátového jablka, z květu hořkého pomeranče a z damašské růže.

Dávkování:

Rose Oil je vhodný k aplikaci jak na obličej, tak popřípadě další části těla. Ideální doba aplikace: večer cca 1 hodinu před spaním, popř. kdykoliv během dne. Neaplikujte na otevřené rány.

Upozornění:

Pouze pro vnější použití. Pokud se objeví podráždění, přerušte dávkování. Nevhodné pro osoby s alergií nebo citlivostí na ořechy. Skladujte na suchém, chladném místě mimo dosah slunečního záření. Po otevření spotřebujte do 12 měsíců.

Obsah balení: 15 ml.