„ VŠE PRO KRÁSNOU POKOŽKU, VLASY A NEHTY ”

Ultimate Beauty - Viridian Nutrition

O značce VIRIDIAN

Britská značka Viridian Nutrition vyrazila na trh s novinkami v oblasti kosmetiky Ultimate Beauty. Všichni chceme jemnější, hladší, mladší a jasněji vypadající pleť. Všichni bychom rádi měli přirozeně zdravé, lesklé vlasy a silné, ohebné nehty. Pokud tohle všechno máte dáno geneticky, máte štěstí. My ostatní smrtelníci, musíme dávat velký pozor na volbu našeho životního stylu. A pomoci si můžeme i doplňky stravy a kosmetikou. Výživové doplňky nenahrazují pitný režim, dobrou vyváženou stravu a pravidelné cvičení, ale může nabídnout denní dávku výživy pro kvalitní vlasy, kůži a nehty. Používejte je denně jako součást svého rutina před zrcadlem - a uvidíte ten rozdíl.

Značku Viridian Nutrition lze charakterizovat velmi jednoduše: organické, funkční produkty, bez obsahu syntetických, balastních aditiv. Společnost má dlouholetou tradici v oblasti výživy a zdravého životního stylu. Byla založena v roce 1999 Sheryl Thallon, která je specialistkou v oblasti přírodních produktů a léčiv.

Viridian Nutrition má svou krásnou filozofii, která je založena na základních principech: čistotě výrobků, šetrnosti k životnímu prostředí a charitě. K výrobě svých produktů používá výhradně rostlinné složky z ekologického zemědělství, bez použití látek, které by mohly zatěžovat tělo. Svých zkušeností, které vedly k absolutní účinnosti doplňků stravy, se rozhodli využít i k vnějšímu užití.

Značka Viridian patří k absolutní špičce v oblasti etických vitamínů, co to znamená? Viridian byl zařazen do nejvyšší kategorie „Best Buy“ v časopise „Ethical Consumer“ a v příručce „The Good Shopping Guide“. Důvodem zařazení je maximální čistota a kvalita surovin, vztah k životnímu prostředí a charita. Dr. Alex Richardson vé známém deníku Daily Mail vyzvednul Viridian ViridiKid multivitamín, jako nejlepší multivitamín pro děti vzhledem k čistotě použitých surovin. To jak je daná společnost etická, zjistíte vždy dle majitele – doporučujeme Vám podrobněji prozkoumat společnost od které nakupujete vitamíny a možná s velkou pravděpodobností zjistíte, že se jedná o velkou farmaceutickou společnost, nebo mass marketing. Viridian Nutrition je seriózní britská „rodinná“ společnost.

99% produktů splňuje požadavky náročné kategorie čistoty KOSHER, všechny produkty jsou 100% bioaktivní, v kapslích rostlinného původu, 40 % produktů je oficiálně certifikováno jako 100% organické, což jednoduše řečeno znamená, že od semínka, přes rostlinu až po extrakt, vše probíhalo v přísně ekologických podmínkách, bez použití nežádoucí chemie.

Viridian Nutrition má již zastoupení v 15 zemích na světě včetně České Republiky a je nám ctí být výhradními dovozci. Na Českém trhu jsou produkty k dostání od roku 2012.